Aktywność, Turystyka

Niemiecka jakość w przystępnej cenie: udaj się w podróż z walizką Travelite!

Wśród niemieckich marek można znaleźć wiele firm specjalizujących się w produkcji bagażu dla podróżnych. Jeśli chodzi o walizki, torby podróżne i biznesowe mocno wyróżnia się brand znany pod jednoznacznie kojarzącą się nazwą Travelite.

Ich akcesoria podróżne, jak walizka Travelite znane są z atutów takich jak:

  • wysokiej jakości materiały,
  • duży wybór kolorów,
  • praktyczne udogodnienia i funkcje

Połączenie ponadczasowego stylu i doskonałego stosunku ceny do wydajności sprawdza się całkiem nieźle – bo, jakby nie patrzeć sukces walizek Travelite trwa już od kilku pokoleń. Jeśli chcesz, by Twoje następne wakacje były beztroskie (przynajmniej, jeśli chodzi o kwestie bagażu) zdaje się, że nie musisz szukać dalej niż właśnie walizka Travelite – warto więc dowiedzieć się czegoś więcej na temat tej marki, jak i produktów, w których się już od tak dawna specjalizuje.

Travelite – jak to się wszystko zaczęło?

W 1949 roku para Anna i Gerhard Winkler założyli firmę Travelite – miało to miejsce w Hamburgu. Od tego czasu walizki Travelite i ich torby podróżne są stałą częścią asortymentu wielu lokalnych sklepów z torbami, podczas gdy sama firma jest już zarządzana przez trzecie pokolenie.

Sekret, który tkwi za sukcesem marki to na pewno fakt, że wymagania dotyczące jakości walizek i teczek Travelite są dzisiaj takie same jak przed dziesięcioleciami. Oferta bagażowa tej marki koncentruje się przede wszystkim na potrzebach klientów, którzy przede wszystkim szukają bagażu o niskiej wadze i funkcjonalności. Tylko produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów syntetycznych, takich jak poliester i poliwęglan mogą na nie odpowiadać i dlatego są częścią asortymentu Travelite. Materiały te zapewniają znacznie mniejszą wagę niż na przykład skóra, a do tego wyglądają bardzo sportowo i futurystycznie – i właśnie taka walizka Travelite jest znakiem rozpoznawczym tej marki.

Dlaczego jeszcze walizka Travelite, a nie propozycje innych marek?

Jeśli lubisz modną różnorodność kolorów – na pewno się nie rozczarujesz. Stres na wakacjach również zostanie zmniejszony, dzięki bagażowym propozycjom od tych wiodących specjalistów od podróży. Po prostu torby podróżne, teczki i walizki Travelite to produkty wysokiej jakości, na których można polegać.

Staranne wykonanie i jakość są solidną podstawą ich renomy, ale tutaj kluczem do sukcesu są szczegóły. Walizki i torby Travelite przyciągają uwagę, ponieważ różne kolory, wzory i zdobienia są typowe dla tej marki i ich wakacyjnej kolekcji. W przeciwieństwie do tego produkty z serii Travelite Business mogą nie (i nie powinny) wywoływać wakacyjnych skojarzeń – natomiast nie ujmuje to ich atrakcyjności. Wystarczy spojrzeć na stronę internetową, by przekonać się, jak niesamowicie te skromne kolory podkreślają ich profesjonalny wygląd.

Pomimo modnej skorupy wnętrze każdego produktu Travelite jest znane z jego funkcjonalnych cech – np. każda duża walizka Travelite zawiera przegródki i mocne paski trzymające cały bagaż na swoim miejscu.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.