Biznes, Firma

Przedstawiamy nasza historie firmy Znany Księgowy

Biuro Znany Księgowy istnieje na rynku polskim od 2000 r. Zapewniamy pomoc dla podmiotów gospodarczych, w tym spółek handlowych, a także osób fizycznych. Wspieramy w powoływaniu do życia firm oraz ich rozwijaniu. To rozwiązanie na wymagania tych, którzy cenią sobie możliwość nadzorowania oraz sprawowania kompletnej kontroli nad życiem firmy. Mamy bogate doświadczenie zyskane przez lata pracy w zakresie prowadzenia rachunkowości czy doradztwa podatkowego w innych biurach rozliczeniowych. Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów a także obowiązkowe i dobrowolne ubezpieczenie OC dla biur podatkowych. Zapewnieniem długoletniej i owocnej współpracy jest partnerski kontakt a ponadto dostęp naszych klientów do porad księgowo-podatkowych przy wykonywaniu codziennych bieżących transakcji. Działania naszej kancelarii podatkowej, których głównym celem jest zgodność z obowiązującymi regulacjami prawnymi, dopasowujemy do wymagań klienta i jego wizji rozwoju biznesu. Co zyskujesz dzięki współdziałaniu z naszym biurem podatkowym ? Dzięki nam masz przewagę nad konkurencją, pewność i bezpieczeństwo w ramach działań księgowych i podatkowych, a dodatkowo najlepsze, dopasowane do Twojego biznesu rozwiązania, jak również czas na realizację strategicznych celów firmy. Zajmujemy się ponadto prowadzeniem dokumentacji kadrowo-płacowej dla naszych klientów. Starannie prowadzona dokumentacja kadrowo-płacowa przy minimalnym zaangażowaniu jest możliwa.

Zapoznaj się z cennikiem oraz oferta biura Znany Księgowy

Biznesmenom oferujemy ponadto prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, w co wchodzi: bieżąca ewidencja operacji gospodarczych, wnioski podatkowe i rozliczenia z Urzędem Skarbowym; ewidencja środków trwałych czy wyposażenia, rejestry VAT, rozrachunki; raporty do Głównego Urzędu Statystycznego. Ponadto doradzamy przedsiębiorcom w prowadzeniu kadr czy płac. Nasza usługa w tym zakresie obejmuje: przygotowanie list płac, sporządzanie oraz przekazywanie elektronicznych deklaracji ZUS, PEFRON; ewidencja kart wynagrodzeń, urlopów, zwolnień; przygotowanie rocznych wniosków podatkowych dla pracowników ; informacje o uzyskanych przez pracownika dochodach oraz pobranych zaliczkach; prowadzenie kartotek osobowych; sporządzanie umów o pracę, świadectw pracy, aneksów.

Prowadzimy także ryczałt ewidencjonowany: ewidencję przychodów, analizę podatku VAT, rejestr środków trwałych i wyposażenia, rozliczenia z US, przygotowanie rocznego rozliczenia z tytułu podatku dochodowego. Mamy nadzieję, iż w niedługim czasie spotkamy się oraz razem będziemy dążyć do Twojego sukcesu – zachęcamy do kooperacji. Szukasz sprawdzonego, sumiennego a zarazem taniego biura rachunkowego? Nasze biuro księgowe jest do państwa dyspozycji – znany-ksiegowy.pl . Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców do współpracy. Zadzwoń do nas 796490859.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

To powinno też ci się spodobać: