Rozrywka, Lifestyle

Aperol – awangardowy alkohol który podbił Polskie salony

Jeśli nie wiesz czym jest Aperol to znaczy że nie wiesz jak bawi się elita w naszym kraju. Aperol w ostatnim roku stał się jednym z najbardziej popularnych trunków wśród gwiazd które stąpają po czerwonym dywanie.

Jeśli nie wierzysz to zamów Aperol w restauracji. Cena 30 zł za lampkę dość średniego pod względem procentów alkoholu z pewnością zrobi wrażenie szczególnie po kilku zamówionych lampkach tego trunku.

Kto wpadł na Aperol i jego popularyzację w Polsce?

Aperol przez lata był pomijanym alkoholem. W ostatnich czasach powrót do jego łask można zawdzięczać influancerkom, które od najwyższych pozycji na Instagramie pozowały właśnie z tym alkoholem w ręku. Może to była przemyślana kampania reklamowa, która została wykupiona przez markę? Możliwe, tego jednak nie dowiemy się w najbliższym czasie. Pewne jest jednak to, że Aperol rozlał się po całej sieci Instagram i dziś jest alkoholem bardzo popularnym w naszym kraju.

Kto sięga po Aperol?

Jak już wspomnieliśmy jest to trunek typowo kobiecy. Aperol ma swoje branie wśród kobiet, które bardzo chętnie pozują w jego towarzystwie i oddają się urokom działania tego specyfiku. Aperol jest dość lekkim alkoholem, dlatego też większość kobiet chętnie po niego sięga. Również cena samej butelki nie jest tak przytłaczająca jak cena w Warszawskich restauracjach.

Biorąc pod uwagę powyższe jest to alkohol dość popularny i widziany nie tylko w lokalach lecz także na imprezach domowych, które dziś nie odbywają się bez marki Aperol.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

To powinno też ci się spodobać: