Dom, Ogród

Ekskluzywne świece zapachowe

Właściwy rytm w życiu ułatwia kojący zapach. Idealny nastrój rozgrzanego wnętrza aromatyczną wonią nadają właśnie swiece woodwick. Pośród szerokiej gamy każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze świece dedykowane są różnym rodzajom wnętrz. Klienci mogą wybrać produkty zarówno do pokoju dziennego, sypialni, łazienki lub tarasu.

Naturalne świece zapachowe to wysokiej jakości produkty, które w perfekcyjny sposób otulą wnętrza naszego domu czy mieszkania przyjemnym, lecz nie natarczywym zapachem. Świeca woodwick nie tylko przepięknie pachnie, ale również cechuje się eleganckim wyglądem. Producenci zadbali aby produkt posłużył za elegancką dekorację pomieszczenia.

Połączenie wosku sojowego z drewnianym knotem wywołuje przyjemne trzaskanie tworząc przytulna atmosferę. Warto wspomnieć, że świeca woodwick cechuje się długim czasem palenia, nawet do czterech godzin.

Każdy słoik wypełniony jest intensywnym aromatem. W naszych świecach dominują zapachy kwiatowe, rozgrzewające, świeże jak również bardzo aromatyczne. Każdy może skomponować swoją własną wersję w zależności od pory dnia, roku czy nastroju. Nuty zapachowe mogą być wykorzystane w bardzo wielu sytuacjach.
Produkty WoodWick to również cudowne rozwiązanie na prezent. Jeśli wybierasz się na urodziny, imieniny lub parapetówkę to zapewniamy, że nasze świece zapachowe będą pięknym prezentem.

Szeroka gama zapachowa zapewnia zarówno doznania orzeźwiające, jak i bardziej kojące zmysły, więc spodoba się zarówno kobietom jak i mężczyznom. Świeczki WoodWick posłużą za idealną oprawę domowego spa, romantycznego wieczoru we dwójkę lub w czasie najważniejszych rodzinnych uroczystości.

Ciekawą opcją jest designerskie, szklane opakowanie z nakrętką, które po zużyciu świecy można ponownie wykorzystać. Należy pamiętać, aby nie wypalać świecy do końca. Pod wpływem wysokiej temperatury szklane naczynie może pęknąć. Zaleca się aby pozostawić około dwa centymetry warstwy wosku.

Już teraz zafunduj sobie domowy sposób na relaks zamknięty pod drewnianym wieczkiem kryjącym aromatyczny luksus.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

To powinno też ci się spodobać: